☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim
Herb Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim

Poniedziałek 20.01.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Posiedzenia Komisji Rady Miejskiej

Na podstawie § 97 pkt 2 statutu miasta Nowe Miasto Lubawskie podaje się do publicznej wiadomości, że posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim odbędzie się w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 8:30 w sali Nr 27 Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim.

Przedmiotem obrad będzie:

1. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie na zadania służące ochronie powietrza, polegające na wymianie źródeł ogrzewania węglowego na ekologiczne w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie.
2. Wydanie opinii w przedmiocie sprzedaży albo wynajmu lokalu użytkowego położonego przy ul. 3 Maja 38 w Nowym Mieście Lubawskim.
3. Sprawy bieżące.

Przewodniczący Komisji
Krzysztof Hoppe


Na podstawie § 97 pkt 2 statutu miasta Nowe Miasto Lubawskie podaje się do publicznej wiadomości, że posiedzenie Komisji Problematyki Społecznej Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim odbędzie się w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 8:30 w pok. Nr 27 Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim.

Przedmiotem obrad będzie:

1. Zaopiniowanie projektów uchwał Rady Miejskiej w sprawie:
1) określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie na zadania służące ochronie powietrza, polegające na wymianie źródeł ogrzewania węglowego na ekologiczne w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie;
2) regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie.
2. Sprawy bieżące.

Przewodniczący Komisji
Piotr Szpanowski

Wytworzył:
Dariusz Sobaszkiewicz
(2017-07-13)
Udostępnił:
Mirosław Jeznach
(2012-04-04 10:44:34)
Ostatnio zmodyfikował:
Mirosław Jeznach
(2020-01-15 10:08:53)
 
 
ilość odwiedzin: 3651556

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X